LocalCast for Chromecast

Video Düzenleyici Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 80 MB
  • Version 1.2.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Stefan Pledl
IOS cihazınıza ücretsiz indireceğiniz LocalCast for Chromecast mobil uygulaması ile cep telefonunuz çok daha akıllı olacak.

Akıllı cep telefonunuz ve akıllı televizyonunuz arasında sağlam bir bağlantı kurmanız amacıyla geliştirilmiş olan LocalCast for Chromecast mobil uygulaması ile sizde her zamankinden daha akıllı bir telefon elde edebilirsiniz. Mobil cihazınızda bulunan verilerinizi sorunsuz bir şekilde ekrana yansıtma işleminde kullanacağınız LocalCast for Chromecast uygulamasını sizde IOS  cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

Bir Chromecast, Smart TV, Roku, Nexus Player, Apple TV, Amazon Fire TV veya Stick, Sony Bravia, Samsung, LG, Panasonic ve diğer Smart TV'ler, Sonos, Xbox 360, Xbox One veya diğer DLNA cihazları için özel olarak geliştirilmiştir. Uygulama sayesinde hem mobil cihazınız daha verimli hale geliyor hem de seyretme keyfinizi iki katına çıkartıyor. 

Resimleri oynatılıyor ekranından kolayca döndürün, yakınlaştırın ve kaydırın, dört oklu düğmeye dokunabilirsiniz. Bir video başlattıktan sonra bir alt yazı dosyasına dokunun. Aynı klasördeki alt yazılar otomatik olarak eklenir. Aranacak bir alt yazı klasörü ayarlayabilirsiniz. Alt yazı zamanlaması, yazı tipi, arka plan ve renk değiştirilebilirsiniz. Uygulamanın özelliklerini kendinize göre şekillendirebilirsiniz. 

LocalCast for Chromecast indir
DİĞER SÜRÜMLER